Darmowe lekcje dla zawodowych podróżników, blogerów i instagramerów

Z powodu intensywnych prac na kursem „Własny Sklep Online”, sprzedaż kolejnej edycji kursu „Zawodowy Podróżnik” została przesunięta na początek kwietnia. Przepraszam za opóźnienia! 

Jeśli bardzo zależy Ci na wcześniejszym dołączeniu do Zawodowego Podróżnika – napisz do mnie na kontakt@busemprzezswiat.pl

Dołącz do darmowego mailingu dla Zawodowych Podróżników Zawodowy PODRÓŻNIK Jak zarabiać na podróżowaniu? Zapisy na kolejną edycję kursu ruszają dopiero w marcu, ale już teraz możesz dołączyć do DARMOWEGO mailingu z poradami na temat zarabiania na podróżach i blogowania.
Będziemy Ci też wysyłać powiadomienia o naszych darmowych webinarach.

Slide Marzysz o spędzaniu większości roku w podróży? Chcesz mieć dochodowego bloga podróżniczego?

Robić to co kochasz i jeszcze na tym zarabiać?
Rzucić dotychczasową pracę i utrzymywać się z podróżowania?

Slide A może chcesz znaleźć sponsora na swoją podróż? Prowadzić konto na Instagramie, które budzi emocje i śledzą je dziesiątki tysięcy osób? Albo zarabiać na własnych produktach, które generują dochód pasywny?

Dołączam Zacznij zarabiać na swojej pasji Dołącz do newslettera dla Zawodowych Podróżników

Slide Cześć! Nazywam się Karol Lewandowski Jestem podróżnikiem i autorem 8 bestsellerowych książek. Z wykształcenia jestem inżynierem robotyki i magistrem informatyki, przez 7 lat pracowałem jako grafik komputerowy i zajmowałem się tworzeniem stron i portali internetowych.

Teraz zawodowo zajmuje się podróżami. Od 2009 roku prowadzę bloga i vloga Busem Przez Świat, który został nagrodzony tytułami Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019.

W 2015 roku razem z moją żoną Olą rzuciliśmy nasze dotychczasowe prace i teraz blog i podróże są naszym jedynym źródłem utrzymania. Spędzamy 8 miesięcy rocznie w zagranicznych podróżach a przez resztę czasu podróżujemy po Polsce. Robimy to co kochamy, a jeszcze dodatkowo na tym zarabiamy. I to kilkukrotnie więcej niż w naszych poprzednich, etatowych pracach.

W kursie "Zawodowy Podróżnik" dzielę się naszym ponad 10-letnim doświadczeniem i rozkładam kulisy naszego biznesu na czynniki pierwsze.
0
ponad 700 osób ukończyło nasz kurs
0
/10
średnia ocena kursu
0
%
kursantów poleciłoby nasz kurs znajomemu
0
ponad 7 godzin lekcji wideo

Slide Opinie kursantów Kasia i Łukasz Autorzy vloga PodróżoVanie "Kurs Karola jest po prostu rewelacyjny! " Kurs Karola jest po prostu rewelacyjny! Bardzo dużo istotnych informacji, które wprowadzone w życie szybko przekładają się na profity. Wszystkie lekcje ogląda się z dużym zaciekawieniem, całość jest dobrze nagrana, a tematy poruszane w kursie są kompleksowo wytłumaczone. Wielką wartością kursu były podane przez Karola gotowe rozwiązania, książki, aplikacje, wzory dokumentów i wszystko co potrzebne by zarabiać na podróżach.

Polecamy kurs!
Magdalena Staszewska Autorka bloga thetravellingonion.pl "Kurs to jedno, ale grupa dla uczestników to jest ZŁOTO. " "Busem przez świat" to porządna firma i wszystko co robią, robią na 100%. Kurs jest bardzo merytoryczny i rzetelny. Działam już w Internetach jakiś czas, mam wokół siebie wiele doświadczonych i pomocnych osób służących zawsze dobrą radą ale mimo wszystko dowiedziałam się nowych rzeczy. Kurs to jedno, ale grupa dla uczestników to jest ZŁOTO. Atmosfera jest bardzo przyjazna, wszyscy są niesamowicie pomocni, a Karol osobiście odpowiada na pytania, zdradza tajniki i wiele „know how”. Łukasz i Paulina Łysikowscy Autorzy bloga tysiacstronswiata.pl "Z ręką na sercu polecamy Wam ten kurs! " Jeśli myślicie o rozkręceniu Waszych kanałów i chcecie nadać Waszej podróżniczej działalności solidne fundamenty pod biznes, z ręką na sercu polecamy Wam ten kurs! Wiedza przekazana jest w bardzo konkretny i poukładany sposób, a wdrożenie wskazówek niemal od razu daje zadowalające efekty.

Slide Martyna Kaczmarzyk Autorka bloga martynawgruzji.pl "Niewygórowana cena za skuteczne know how, jak wieść życie, o którym każdy marzy." Kurs zaczynałam z 15 tyś obserwujących na instagramie i 12 tyś na facebooku. Mimo dobrych statystyk nie przynosiło mi to nawet złotówki.
Kurs dał mi to, czego oczekiwałam - konkretne narzędzia, ścieżki monetyzacji i plan rozwoju. Wszystko oparte na doświadczeniu w praktyce. Szczególnie wdzięczna jestem za grupę wsparcia, gdzie Karol dzieli się dodatkowym materiałami i poświęca czas na pomoc w bieżących problemach kursantów. 2020 rok prawie uśmiercił moją firmę. W 2021 wchodzę uzbrojona w wiedzę. Niewygórowana cena za skuteczne know how, jak wieść życie, o którym każdy marzy.
Paulina wierzgacz Autorka bloga vryga.pl "Kurs jest super, bez owijania w bawełnę, same, soczyste konkrety." Ten kurs zmienił życie mojego bloga. Kurs jest super, bez owijania w bawełnę, same, soczyste konkrety. Zrobiłam go już po kilku latach prowadzenia bloga, i jak się okazuje, nawet robiąc coś przez długi czas, jest całe pole do usprawnień i ulepszeń! Niesamowicie cenne doświadczenie przekute we wskazówki i przystępną wiedzę to olbrzymie ułatwienie dla początkujących, ale także dla tych, co blogi swoje już mają. Po kursie jasne stało się dla mnie, co muszę poprawić - ale dowiedziałam się też jak mogę to zrobić. Ja swoje zmiany wciąż wprowadzam, a już zauważyłam pozytywne efekty choćby w zwiększającej się liczbie UU! Ponadto po kursie miałam kolejne pomysły na rozwój bloga (i nie tylko). W kursie jest wszystko to, o czym się nie pomyśli, a co powinno się się wiedzieć zaczynając swoją przygodę z tworzeniem treści. Marek Kramarczyk Autor bloga marekkramarczyk.pl "Skupiłem się na wystąpieniach podróżniczych i już kilka miesięcy po kursie mogłem się z tego utrzymywać." Wróciłem do domu po 3 latach spędzonych na morzu i strasznie nie chciałem zaczynać pracy na etacie. Wolałem związać zawodowe życie z podróżami. Nie wiedziałem jak zacząć, ale właśnie wtedy przyszedł z pomocą kurs Busem przez Świat. Podczas 15 lekcji dowiedziałem się o wszystkich możliwościach zarabiania na podróżach. Nie tylko tych blogowych. Skupiłem się na wystąpieniach podróżniczych i już kilka miesięcy po kursie mogłem się z tego utrzymywać. Milionów jeszcze nie zarabiam, ale na życie wystarcza, więc cały swój czas mogę poświęcić na rozwój kariery podróżnika.

Dlaczego warto wziąć udział w tym kursie?

null

15 lekcji

w przystępnej formie wideo-prezentacji z komentarzem
null

Sprawdzone sposoby na zarabianie na podróżach

które sami stosujemy i które pomogę Ci wdrożyć w życie
null

Wsparcie w tajnej grupie dla kursantów

w której codziennie będziemy wyjaśniać i rozwijać temat poruszony w lekcji
null

Unikalna wiedza

której zdobycie zajęło nam 10 lat, a którą Ty przyswoisz w kilka tygodni.

Kiedy zaczyna się kurs i kiedy dostanę dostęp do lekcji?

Zapisy na kurs odbywają się dwa razy w roku – na wiosnę i na jesień. Dołączając do kursu, od razu uzyskasz dostęp do wszystkich lekcji i tajnej grupy dla kursantów.

Na obejrzenie będziesz mieć 12 miesięcy od momentu zakupu i możesz zrobić to w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.

Zanim kupisz kurs obejrzyj to krótkie wprowadzenie:

Slide

Slide Opinie kursantów "Dużo ciekawych i nowych tematów dla blogerów, nie tyko podróżniczych. Kompleksowe opracowanie tematów i szerokie spojrzenie na blogowanie." "Kurs był bardzo kompleksowy, właściwie poruszył każdą kwestię, w której chciałam poszerzyć wiedzę." "Duża dawka bardzo przystępnie podanej wiedzy. Kurs całkowicie wart zainwestowanych pieniążków." "Jestem ogromnie Wam wdzięczna za ten kurs! Oprocz wiedzy dał mi coś czego jeszcze bardziej potrzebowałam - motywację do działania ;)" "Uważam, że kurs to skarbnica wiedzy. Pozwolił mi już w tej chwili nałożyć kilka ważnych zmian, część rzeczy już dopracowuję. Znalazłam również odpowiedzi na pytania, które nurtowały mnie od długiego czasu. Ogromną wartością są dyskusje i wsparcie na grupie." "Mądry kurs prowadzony przez mądrego człowieka. Super, gratuluję!" "Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wiedza i przygotowanie - bardzo rzetelne. Poważne i wciągające podejście Karola do sprawy. Wielu wykładowców na polskich uniwersytetach powinno wziąć u Karola korki z prowadzenia zajęć!" "Kurs bardzo dobrze przygotowany, szczegółowy i ciekawy. W trakcie można było przeanalizować czego się konkretnie chce, zobrazować jak powinno to wygadać u nas oraz sprawdzać wszystko na bieżąco." "Pomimo, iż nie byliśmy totalnymi żółtodziobami, wynieśliśmy z tego kursu mnóstwo przydatnych informacji, o których wcześniej nie mieliśmy bladego pojęcia. Mamy nadzieję, że wprowadzone po kursie zmiany na naszym blogu i social mediach pozwolą nam wejść na nieco wyższy poziom ;-) Zdecydowanie warto było wziąć w nim udział. Money well spent!" "Ogrom wiedzy w jednym kursie. Świetny pomysł z założeniem grupy i kontynuowaniem dyskusji na dany temat. Zdecydowanie na plus oceniam przemyślaną strukturę, odcinki podzielone tematycznie, przykłady z życia wzięte, statystyki, konkretne liczby. Bardzo dobrze słucha się cykli np. 15 porad na jakiś temat. Dziękuję za ten kurs, mam wrażenie, że nauczyłam się naprawdę wiele i już się nie mogę doczekać aż będę wykorzystywać tę wiedzę w praktyce." "Kurs na 5 gwiazdek!!! O rozwinięciu internetowej działalności związanej z podróżowaniem myślałem już od dawna. Od dawna z różnych źródeł gromadzę wiedzę informatyczną dotyczącą założenia bloga, kanału na YouTube itp. Od Karola dostałem wszystkie niezbędne informacje na tacy." "Kurs był świetny! Kupując go nie spodziewałam się, że aż tyle będzie w nim wiedzy!" "Świetnie usystematyzowana wiedza. Kurs dopracowany w każdym calu."

 

 

Uważam, że karma wraca, dlatego od dawna dzielę się swoją wiedzą i pomagam znajomym blogerom podróżniczym wybić się, rzucić pracę i osiągnąć sukces w internecie.

Sam nigdy nie planowałem, że będę zawodowym podróżnikiem. Szczerze mówiąc, po cichu o tym marzyłem, ale wydawało mi się to niemożliwe i traktowałem to raczej jak marzenie o zostaniu astronautą.

null
null

Dalej pracowałem na etacie, a bloga i podróże traktowałem jako hobby i dodatek. Jednak wszystko tak się rozwinęło, że byłem w stanie zamienić to w biznes. Zaczynałem prawie 10 lat temu, kiedy blogowanie na pełen etat jeszcze nie było możliwe. Po drodze popełniłem setki błędów.

Gdybym dziś zaczynał z tą wiedzą i doświadczeniem jakie teraz posiadam, to byłbym w stanie rozwinąć to wszystko w 1-2 lata.

Ty możesz, dzięki wiedzy z naszego kursu, która będzie idealnym drogowskazem.

Ten kurs to kompleksowy przewodnik i poparte 10-letnim doświadczeniem wsparcie, do którego sam chciałabym mieć dostęp, kiedy zaczynałem.

null

Nie obiecuje, że będzie łatwo

To nie jest magiczna wiedza, dzięki której po miesięcznym kursie staniesz się zawodowym podróżnikiem. Pierwsze pieniądze pojawią się dopiero po kilku miesiącach intensywnej pracy, a na rozwinięcie bloga od zera będziesz potrzebował minimum roku.

Ale jeśli będziesz trzymał się moich wskazówek i będziesz konsultować wszystko na naszej tajnej grupie doradczej to będziesz w stanie osiągnąć sukces.

Ci z Was, którzy mieli okazję być na jednym z moich wykładów na temat zarabiania albo marketingu, wiedzą, że nie leję wody i podaje same konkrety.

Nie dzielę się wiedzą pożyczoną od innych. Nie mówię o rzeczach, których sam nie próbowałem.

Mówię tylko o tym, czego sam się dowiedziałem i co przetestowałem przez ostatnie 10 lat.

Jestem też transparentny – w kursie dowiesz się jakie są stawki, oraz na czym i ile zarabiamy.

null

Samo mięso, bez lania wody

Czy nie boję się konkurencji?

Pewnie zastanawiacie się, czy nie boję się konkurencji, jaką sobie stworzę poprzez ten kurs?

A może blogi podróżnicze to branża, w której nie ma konkurencji?

Oczywiście, że jest. Każdy biznes wiąże się z konkurencją, a jeśli myślicie o podróżach jako o biznesie to musicie być gotowi na konkurencję. Ale obecnie nasza działalność tak się rozkręciła, że większość zleceń musimy odrzucać bo po prostu nie mamy już na nie czasu.

Agencje proszą nas o polecanie innych blogerów i staramy się to robić, ale szczerze mówiąc jest w Polsce zaledwie kilkunastu blogerów podróżniczych, którzy są profesjonalni i których można polecić.

Dlatego z wielką chęcią szkolę nowych profesjonalnych blogerów, których z czystym sumieniem mogę polecać. Nasza tajna grupa dla kursantów dłuży też do takich właśnie celów – będę tam szukał blogerów do wspólnych akcji i będę dzielił się z Wami moimi kontaktami, które zdobyłem przez ostatnie lata.

Kochasz podróżować? Zacznij zarabiać na swojej pasji.

Czego się nauczysz?

Kurs składa się z 15 obszernych lekcji

WSTĘP

Lekcja 1
 1. Jak w rok zarobić pół miliona złotych na blogu podróżniczym?
 2. 7 zasobów i umiejętności blogera podróżniczego
 3. 13 sposobów zarabiania na blogu podróżniczym

POMYSŁ NA BLOGA i ZAKŁADANIE BLOGA

Lekcja 2
  1. Co składa się na sukces bloga?
  2. Skąd wziąć dobry pomysł na bloga i o czym pamiętać?
  3. 5 blogów jakie bym założył gdybym nie prowadził Busem Przez Świat
  4. Zakładanie bloga krok po kroku
  5. Jak zrobić ładne logo nie będąc grafikiem?
  6. Skąd wziąć ładny szablon bloga
  7. Jakie social media założyć?

STRUKTURA BLOGA, WTYCZKI I ANALITYKA

Lekcja 3
 1. Jak powinien wyglądać profesjonalny blog i jakie powinien mieć podstrony i widgety?
 2. Jakie social media założyć?
 3. Jakich przydatnych narzędzi używamy?
 4. Czym analizować ruch na blogu i po co to robić?
 5. Najważniejsze wtyczki, które ułatwiają blogowanie

JAK I O CZYM PISAĆ, ŻEBY MIEĆ DUŻO CZYTELNIKÓW?

Lekcja 4
 1. O czym pisać i skąd brać pomysły?
 2. Jak powinien wyglądać dobry artykuł na blogu podróżniczy?
 3. Jakie kategorie i tagi?
 4. Jak pisać pod wyszukiwarki?
 5. 10 sztuczek SEO, które sprawią, że Twój blog będzie lepiej widoczny
 6. Newsletter

DARMOWE SPOSOBY PROMOCJI FANPAGE I SPOSOBY NA ANGAŻOWANIE CZYTELNIKÓW

Lekcja 5
 1. 5 pomysłów na wpisy na facebooku, które zapewnią Ci nowych fanów
 2. 10 nietypowych sposobów promowania na fb
 3. 11 porad o których warto pamietać prowadząc fanpage
 4. Angażowanie czytelników – 9 sprawdzonych sposobów
 5. Grupy, wydarzenia i live na facebooku

PŁATNE PROMOCJE NA FACEBOOKU, PROMOWANIE INSTAGRAMA, NIETYPOWE SPOSOBY PROMOCJI BLOGA

Lekcja 6
 1. Płatne promocje na fb
 2. Darmowe promowanie na instagramie
 3. Płatne promocje na instagramie
 4. Współprace z innymi blogami
 5. Promowanie bloga na innych portalach
 6. Nietypowe sposoby promocji bloga

JAK ZARABIAĆ JAKO INFLUENCER I JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z MARKAMI?

Lekcja 7
 1. Kim jest influencer?
 2. Jak zdobywać kontakty do marek?
 3. Jak rozmawiać z agencjami?
 4. Jak powinna wyglądać zakładka WSPÓŁPRACA na blogu?
 5. Jak wyceniać swoje akcje?
 6. Jak zawierać umowy i na co uważać?
 7. Ważne zasady przy współpracach z markami

MARKETING WIRUSOWY I DYSTRYBUCJA TREŚĆI

Lekcja 8
 1. 6 treści podróżniczych, które mogą być viralami
 2. Czym jest marketing wirusowy?
 3. Co ludzie udostępniają?
 4. Co może być viralem?
 5. Jakie są efekty virali?
 6. Jak wykorzystać virala?

WYSTĄPIENIA PODRÓŻNICZE I SZTUKA OPOWIADANIA HISTORII

Lekcja 9
 1. Gdzie występować i za ile?
 2. Jak przygotować dobrą prezentację?
 3. Jak poprowadzić dobrą prezentację?
 4. Jak współpracować z organizatorami?
 5. Własne spotkania i festiwale
 6. Sztuczki, dzięki którym prezentacja jest ciekawa
 7. Jak reklamować wydarzenia i zapewniać sobie pełne sale

KSIĄŻKI, WŁASNE PRODUKTY, WŁASNY SKLEP + AFILIACJA

Lekcja 10
 1. Ile zarobiliśmy na 3 podróżniczych bestsellerach?
 2. 4 modele wydawania książek podróżniczych
 3. Ile można na tym zarobić?
 4. Jak sprawnie pisać książkę podróżniczą?
 5. Jak założyć własny sklep internetowy?
 6. Jak promować swoje produkty?
 7. Afiliacja – jakie są programy i ile można na tym zarobić?

ORGANIZACJA WYJAZDÓW. DORADZTWO. WSPÓŁPRACA Z GAZETAMI I MEDIAMI

Lekcja 11
 1. Płatna organizacja wyjazdów
 2. Własne biuro podróży
 3. Doradztwo podróżnicze
 4. Współpraca z gazetami podróżniczymi

FOTOGRAFIA W PODRÓŻY + PRAWO AUTORSKIE

Lekcja 12
 1. Sprzęt fotograficzny
 2. 15 porad jak robić lepsze zdjęcia z podróży
 3. Obróbka zdjęć
 4. Przechowywanie danych
 5. Zarabianie na zdjęciach
 6. Prawo autorskie
 7. Wykorzystanie wizerunku (w tym także naszego)

WIDEO W PODRÓŻY

Lekcja 13
 1. Najlepszy sprzęt wideo dla podróżnika?
 2. Ładowanie sprzętu w podróży
 3. 5 rodzajów filmów z podróży
 4. 15 porad na temat nagrywania i montażu filmów z podróży
 5. W czym montować filmy?
 6. Skąd brać muzykę?
 7. Sieci partnerskie dla youtuberów
 8. Upload materiałów w podróży
 9. Własny film reklamowy
 10. Nasze daily vlogi od kuchni
 11. Własny kanał na youtube – 5 porad
 12. Zarabianie na wideo

FINANSOWANIE WYPRAW + PATRONATY MEDIALNE

Lekcja 14
 1. Jak zdobyć sponsora na wyprawę?
 2. 6 etapów zanim wyślesz propozycje współpracy
 3. Co powinno być w ofercie sponsorskiej?
 4. Po co nam patroni medialni?
 5. Czym jest patronat honorowy?
 6. Jak działa finansowanie społecznościowe?
 7. Nasz projekt na Polak Potrafi

HEJTERZY, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WŁASNA FIRMA

Lekcja 15
 1. Jak radzić sobie z hejterami?
 2. Co zrobić żeby mieć ich jak najmniej?
 3. Odpowiedzialność a bycie blogerem podróżniczym
 4. Prowadzenie firmy

Czego się nauczysz?

Jeżeli jesteś ciekaw mojej wiedzy i naszych wyników finansowych – obejrzyj moją rozmową u Michała Szafrańskiego:

Kurs składa się z 15 lekcji wideo, ilustrowanych barwnymi prezentacjami. Wszystko w super przystępnej formie.

Kurs trwa 30 dni – co 2 dni pojawia się 1 lekcja, a potem na tajnej grupie dla kursantów omawiamy wspólnie niejasności i rozwijamy temat.

Do każdej lekcji dołączone są:

 • Lista zadań do wykonania
 • Przejrzysta notatka graficzna
 • Lista linków omawianych w lekcji

Wszystko po to, żeby łatwo i szybko wrócić do omawianej wiedzy i wykorzystać ją w praktyce.

Dla kogo jest ten kurs?

Początkujący

Osoby, które nie mają jeszcze bloga ani profili w social mediach i dopiero zaczynają podróżować.

Kilkuletni blogerzy

Którzy od kilku lat prowadzą bloga, ale chcieliby go sprofesjonalizować, wypromować i zacząć zarabiać konkretne pieniądze.

Czy jeśli nie lubię pisać to ten kurs jest dla mnie?

Prowadzenie bloga to tylko jeden z kilku możliwych scenariuszy w byciu Zawodowym Podróżnikiem.

Nie musisz pisać – możesz nagrywać filmy, robić zdjęcia, prowadzić konto na Instagramie, albo występować publicznie. Wszystkie mechanizmy, o których opowiadam w kursie, sprawdzą się tak samo dobrze na blogu, jak i na Youtube czy Instagramie.

Nie musisz lubić pisać, ale musisz lubić tworzyć treści związane z podróżami i dzielić nimi z innymi.  

Wybierz jeden z 4 pakietów:

Dostęp do wszystkich 15 lekcji otrzymujesz od razu po wykupieniu pakietu. Możesz je przerobić w dowolnej kolejności.

Podane ceny, to ceny brutto, czyli już z wliczonym podatkiem. Przy składaniu zamówienia można zaznaczyć opcję faktury na firmę.

Zapisy na tę edycję kursu już zakończone. Kolejna edycja za:

2021/04/08 23:55:00

BLOGER - Pakiet 8 lekcji

61 osób dołączyło
697 zł tylko 87 zł za jedną lekcję!
 • Dostęp do lekcji – 12 miesięcy
 • Dostęp do tajnej grupy – nieograniczony
 • Liczba lekcji – 8 (lekcje 1-8)

Ocena kursu: 9.8/10

WYKŁAD o własnych produktach

112 osób dołączyło
49 zł

-30 zł!

Standardowa cena tego pakietu to 79zł !

 • Godzinny wykład „Jak zarabiać 475.000 zł rocznie na własnych produktach”
 • Dostęp do wykładu – 12 miesięcy
 • Dostęp do tajnej grupy – nieograniczony
 • Liczba lekcji – 1
 • Dowiedz się wiecej o tym wykładzie >>

VIP - Pakiet 15 lekcji + audyt bloga

1997 zł
 • Dostęp do lekcji – 12 miesięcy
 • Dostęp do tajnej grupy – nieograniczony
 • Liczba lekcji – 15
 • Indywidualny kilkudziesięciostronnicowy audyt Twojego bloga i wszystkich social mediów (czas realizacji audytu to 30 dni)

Masz pytania?
Napisz na kontakt@zawodowypodroznik.pl.
Odpowiem gdy tylko będę przy komputerze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy podane ceny to ceny brutto?

Tak, są to ceny brutto, czyli zapłacisz dokładnie taką kwotę. Koszty podatków (23% VAT i 19% podatku dochodowego) od tej kwoty ponosimy my.

 


Czym się różnią pakiety BLOGER i WIĘCEJ NIŻ BLOG?

W pakiecie BLOGER otrzymujesz dostęp do 8 lekcji na 1 rok, a w pakiecie WIĘCEJ NIŻ BLOG do 15 lekcji na 1 rok. Cały pakiet BLOGER zawiera się w pakiecie WIĘCEJ NIŻ BLOG

 


Czas dostępu do materiałów liczy się od momentu zakupu?

Tak, do momentu zakupu masz 12 miesięcy na obejrzenie wszystkich lekcji.

 


Czy jeśli nie będę przy komputerze to mogę przerobić lekcje w późniejszym terminie?

Tak, możesz to zrobić przez rok od zakupu kursu.

 

 


Czy dostanę fakturę?

Tak, wystarczy że podasz przy zamówieniu dane swojej firmy.

 


Kiedy mogę zapłacić zagraniczną kartą?

Tak, wybierz opcję płatności PayPal i tam możesz zapłacić kartą.

 


Kiedy mogę brać udział w kursie będąc za granicą?

Tak, jest to kurs online więc możesz w nim brać udział będąc w dowolnym zakątku świata 🙂

 


 

Prowadzimy bloga w 2 osoby (para/małżeństwo) – czy jeśli wykupimy 1 kurs to będziemy obydwoje mieli dostęp do kursu i grupy?

Tak, jeśli prowadzicie tego samego bloga to obydwoje będziecie mieli do wszystkiego dostęp.

Ale jeśli jesteście 2 znajomych prowadzących 2 osobne blogi, to musicie wykupić 2 kursy.