Lekcja 1 (darmowa)

Lekcja składa się z 2 części i pochodzi z naszego kursu Zawodowy Podróżnik.

Jeśli Ci się spodoba i będziesz ciekaw pozostałych 14 lekcji – zapraszam na stronę kursu.

Lekcja 1

Kilka opinii o naszym kursie:

Od kursu minęło już pół roku, widzimy wielki wpływ na nasz blog, liczba UU wzrosła prawie 3-krotnie, fanów na fejsie mamy prawie dwukrotnie więcej, wzrosty na Instagramie przerosły nasz najśmielsze oczekiwania. Kurs bardzo mocno zmienił nasze podejście do blogowania, niektóre rzeczy trochę nam wywrócił, do góry nogami, inne podpowiedział, dzięki czemu widzimy taki progres naszego bloga. Wartością dodaną do kursu jest zamknięta grupa ludzi, którzy dzielą tą samą pasję, walczą z podobnymi problemami i pomagają sobie nawzajem. Kurs pomaga wejść do świata bloggerów, który potrafi być hermetyczny dla początkujących autorów. My poza wiedzą merytoryczną zdobyliśmy też nowych przyjaciół.
Ania i Artur, autorzy bloga "Czas na wywczas"
GENIALNY KURS, najlepszy, w jakim brałam udział. Kupując go nie spodziewałam się, że aż tyle będzie w nim wiedzy!
Agata, autorka bloga "Before we get old"
Kurs Zawodowy Podróżnik był wart każdej złotówki. Dla nas okazał się czymś naprawdę przełomowym. Zawarta w kursie ilość praktycznych wskazówek i przykładów rodem z blogosfery, dostarczyły ogromnej dawki bezcennej wiedzy, którą sami musielibyśmy zdobywać latami. A wszystko to przekazane w przystępny sposób i z nutą humoru. Ten kurs to Fast Track dla każdego, kto poważnie myśli o tym, by swoją podróżniczą pasję przerodzić w sposób na życie. Wielkie dzięki Karol & Alex
Natalia i Dominik, autorzy bloga

Gotowy na więcej?

Wykład o własnych produktach

Jak zarabiać 475.000 zł rocznie na własnych produktach?

60-minutowy wykład o tym jak tworzyć zarabiające produkty do sprzedaży w internecie.

Kurs Zawodowy Podróżnik

Jak zarabiać na podróżach?

Średnia ocena kursu: 9.8/10!

15-lekcyjny kurs o profesjonalnym blogowaniu, vlogowaniu, pisaniu książek i zarabianiu na podróżach.

Autor kursu

Cześć! Nazywam się Karol Lewandowski. Jestem podróżnikiem i autorem 5 bestsellerowych książek. Z wykształcenia jestem inżynierem robotyki i magistrem informatyki, przez 7 lat pracowałem jako grafik komputerowy i zajmowałem się tworzeniem stron i portali internetowych.

Teraz zawodowo zajmuje się podróżami. Od 2009 roku prowadzę bloga i vloga Busem Przez Świat, który został nagrodzony tytułami Blog Roku 2014Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019. 

W 2015 roku razem z moją żoną Olą rzuciliśmy nasze dotychczasowe prace i teraz blog i podróże są naszym jedynym źródłem utrzymania. Spędzamy 8 miesięcy rocznie w zagranicznych podróżach a przez resztę czasu podróżujemy po Polsce. Robimy to co kochamy, a jeszcze dodatkowo na tym zarabiamy. I to kilkukrotnie więcej niż w naszych poprzednich, etatowych pracach.

0
osób ukończyło nasz kurs
0
/10
średnia ocena kursu
0
%
kursantów poleciłoby nasz kurs znajomemu