fbpx

Wstęp do darmowej lekcji

Witaj na darmowej lekcji

Lekcja pochodzi z naszego kursu Zawodowy Podróżnik.Jeśli Ci się spodoba i będziesz ciekaw pozostałych 14 lekcji – zapraszam na stronę kursu.

Kurs jest w sprzedaży tylko do 2. maja! Kolejna edycja dopiero na jesień.

Najpierw obejrzyj ten krótki wstęp

Link do Lekcji 1 znajdziesz poniżej.

Kilka opinii o naszym kursie:

Kurs jak najbardziej wart swojej ceny. Po przerobieniu wszystkich lekcji myślę, że nawet mógłby być sprzedawany za wyższą cenę 🙂 Bardzo konkretna wiedza. Pozostaje ją tylko zastosować i czekać na efekty !
Wydaje mi się, że kurs był wręcz za tani. Za taką wiedzę, informacje i materiały powinno się zapłacić więcej. Kurs niesamowicie mnie zmotywował, nakierował i dał olbrzymiego kopa. Karol wielkie dzięki!
Jestem ogromnie Wam wdzięczna za ten kurs! Oprocz wiedzy dał mi coś czego jeszcze bardziej potrzebowałam - motywację do działania 😉
Uważam, że kurs to skarbnica wiedzy. Pozwolił mi już w tej chwili nałożyć kilka ważnych zmian, część rzeczy już dopracowuję. Znalazłam również odpowiedzi na pytania, które nurtowały mnie od długiego czasu. Ogromną wartością są dyskusje i wsparcie na grupie.
Świetnie usystematyzowana wiedza. Kurs dopracowany w każdym calu.
Kurs świetnie przygotowany i z dużą dawką bardzo konkretnej wiedzy. Doceniam , że dzieliłeś się otwarcie własnymi doświadczeniami i bardzo konkretnymi przykładami. Świetny zbiór wiedzy na start własnej działalności
Kurs był świetny! Kupując go nie spodziewałam się, że aż tyle będzie w nim wiedzy!
Kurs na 5 gwiazdek!!! O rozwinięciu internetowej działalności związanej z podróżowaniem myślałem już od dawna. Od dawna z różnych źródeł gromadzę wiedzę informatyczną dotyczącą założenia bloga, kanału na YouTube itp. Od Karola dostałem wszystkie niezbędne informacje na tacy.
Pomimo, iż nie byliśmy totalnymi żółtodziobami, wynieśliśmy z tego kursu mnóstwo przydatnych informacji, o których wcześniej nie mieliśmy bladego pojęcia. Mamy nadzieję, że wprowadzone po kursie zmiany na naszym blogu i social mediach pozwolą nam wejść na nieco wyższy poziom 😉 Zdecydowanie warto było wziąć w nim udział. Money well spent!
Naprawdę bardzo dużo wiedzy, daje rozeznanie jak takie podróżowanie wygląda w praktyce i zdecydowanie obala mit o "siedzę na plaży z drinkiem a pieniądze same wpadają", fajne też, że odważyliście się pokazać swoje koszty i zarobki, temat pieniądza to nadal w Polsce jakieś niezrozumiałe tabu, a warto wiedzieć nawet nie po to, żeby kopiować ten pomysł, ale żeby mieć świadomość i nie szerzyć głupoty wśród ludzi. W trzech słowach: podobało mi się.
Kurs bardzo dobrze przygotowany, szczegółowy i ciekawy. W trakcie można było przeanalizować czego się konkretnie chce, zobrazować jak powinno to wygadać u nas oraz sprawdzać wszystko na bieżąco.
Duża dawka bardzo przystępnie podanej wiedzy. Kurs całkowicie wart zainwestowanych pieniążków.
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wiedza i przygotowanie - bardzo rzetelne. Poważne i wciągające podejście Karola do sprawy. Wielu wykładowców na polskich uniwersytetach powinno wziąć u Karola korki z prowadzenia zajęć!
Ogrom wiedzy w jednym kursie. Świetny pomysł z założeniem grupy i kontynuowaniem dyskusji na dany temat. Zdecydowanie na plus oceniam przemyślaną strukturę, odcinki podzielone tematycznie, przykłady z życia wzięte, statystyki, konkretne liczby. Bardzo dobrze słucha się cykli np. 15 porad na jakiś temat. Dziękuję za ten kurs, mam wrażenie, że nauczyłam się naprawdę wiele i już się nie mogę doczekać aż będę wykorzystywać tę wiedzę w praktyce.
Mądry kurs prowadzony przez mądrego człowieka. Super, gratuluję!
Było warto. Wewnątrz kursu było więcej wiedzy praktycznej niż to wynikało z opisu. Jeśli ktoś dopiero zaczyna lub chce się rozwinąć bardziej albo brakuje mu inspiracji co dalej to jest to idealny wybór. Wszystko w pigułce (dość sporej) dot. bloga podróżniczego.
Świetnie wydane pieniądze. Po powrocie z 3-letniej morskiej przygody przez kilka miesięcy trochę błąkałem się z tym, co dalej. Kurs konkretnie pokazał różne drogi na związanie zawodowego życia z podróżami.
Kurs był bardzo kompleksowy, właściwie poruszył każdą kwestię, w której chciałam poszerzyć wiedzę.
Dużo ciekawych i nowych tematów dla blogerów, nie tyko podróżniczych. Kompleksowe opracowanie tematów i szerokie spojrzenie na blogowanie.

Lekcja nr 1

Jeżeli obejrzałeś już powyższy wstęp, kliknij w poniższy link. Z tej lekcji nr 1 dowiesz się:

  • ile na tym wszystkim można zarobić
  • jakie są umiejętności blogera podróżniczego
  • jakie są blogowe i okołoblogowe sposoby na zarabianie.

Autor kursu

Cześć! Nazywam się Karol Lewandowski. Jestem podróżnikiem i autorem 5 bestsellerowych książek. Z wykształcenia jestem inżynierem robotyki i magistrem informatyki, przez 7 lat pracowałem jako grafik komputerowy i zajmowałem się tworzeniem stron i portali internetowych.

Teraz zawodowo zajmuje się podróżami. Od 2009 roku prowadzę bloga i vloga Busem Przez Świat, który został nagrodzony tytułami Blog Roku 2014Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019. 

W 2015 roku razem z moją żoną Olą rzuciliśmy nasze dotychczasowe prace i teraz blog i podróże są naszym jedynym źródłem utrzymania. Spędzamy 8 miesięcy rocznie w zagranicznych podróżach a przez resztę czasu podróżujemy po Polsce. Robimy to co kochamy, a jeszcze dodatkowo na tym zarabiamy. I to kilkukrotnie więcej niż w naszych poprzednich, etatowych pracach.

0
osób ukończyło nasz kurs
0
/10
średnia ocena kursu
0
%
kursantów poleciłoby nasz kurs znajomemu

Copyright © SUPERTRAMP Karol Lewandowski 2020 zawodowypodroznik.pl

Zapisy na tę edycję kursu kończą się za:
00 Days
00 Hrs
00 Mins
00 Secs
Zapisy zakończone. Kolejna edycja na jesień.